| costinvlad a întrebat:

Sall. PLaci video Nvidia Tesla adica Nvidia Tesla V100 cu 32 GB RAM sunt bune pentru Gaming? Iar la mining cu ce viteza ar mina etherum? Dar GTA V pe ultra tot la maxim cu un ecran FHD, in cate fps ar merge? SI cam cat costa placa asta video? Iar daca as lua una acum, peste 5-7 ani de zile ar fi buna pentru Gaming, la momentul acela? Ms.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

1.da
2.da
3.peste 60 si nu iti trebuie mai mult (undeva la peste 200 sigur)
4. 8000$, e pentru companii si dezvoldatre, nu e pentru jocuri dar teoretic ar merge.
5.Pe 5 sigur.

| costinvlad explică (pentru Wr3nch):

Dar minatul te referi ca face 200 MH/s pe secunda? Ms.

1 răspuns: