| Gangstaass a întrebat:

Sall prieteni am si eu o problema am Gta san andreas am samp si am instalat si modul sob cum il folosesc pece butoane apas

4 răspunsuri:
| Faby_Fabian_1994 a răspuns:

Daca joci online nu iti merge mereu nici mie dar cand te duci la event si trage in tine nu iti ia din viata

| Gangstaass explică (pentru Faby_Fabian_1994):

Bah pe ce butoane apas ca sa-l folosesc esti chior uite-te la intrebare!

| Faby_Fabian_1994 a răspuns:

Apasa f12 si iti va aparea cv instructiuni si vezi ca cu sobul nu iti va merge mereu daca nu iti merge deloc atuncea trebuie alt sob si vezi ca pe unele servare iti da ban daca il ai...

| LetalShot a răspuns (pentru Faby_Fabian_1994):

Eu joc gta sa si nu-i multyplayer imi dai butoanele care sa gasesc modurile instalate de mine?