| MihaicaDan a întrebat:

Sall. Referitor la APB ( all points bulletin reloaded ) puteti sa ma ajutati sa il pun in PC? dar doar cei care au mai pus.ca e mai greu decat celelalte jocuri de instalat... pun aceasta intrebare de 2 ori... veti primi 2 funde daca puteti. FUNDA. vreau prin team viewer. id meu este : mihaicad

1 răspuns:
| DonBulan0 a răspuns:

Pai in folderul in care ai mai multa memorie iti faci un folder nou si il dezarhivezi(daca e in arhiva) sau daca nu merge iei doar patch de incepere si il pui pe ''destkop''