| Andreea_9937 a întrebat:

Sall... spuneti-mi si mie niste servere private de metin(nu conteaza limba)si care sa fie non stop si app, mai spuneti-mi si niste jocui gen lady popular! funa pentru cel mai bun raspunsbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Uite aici doua siteuri cu metinele private p care le joc si eu;) www.xtrememt2.net si www.mijang-mt2.de chestia e ca sunt ambele in germana dar ai spus ca nu conteaza limba deci e ok sper sati placa si la xtrememt2 sunt din cand in cand server reboturi dar doar d 2 ori p saptamana si dureaza max 10 min;) funda?:D

| RappaDanny a răspuns:

Reșița-Metin2 dai aici si dai skip
http://22c2bf0c.linkbucks.com