| Mario00 a întrebat:

Sall stie careva care joaca Metin2 Ro de exemplu hackeri din map 1 cum se numeste hacku lor sau de unde il pot lua?(Fara keyLogger) Sau de exemplu un hack tradehack (daca exista nu stiu sigur happy )

3 răspunsuri:
| Mp28evil28 a răspuns:

Am un hack pentru adunat monstii functional desigur da add la mfilip71@yahoo.com si ti-l dau pentru fundabig grin

sunt diferite nume de hackuri
multikill hack
one kill
trade hack
etc.

| qwertyseb a răspuns:

Hackerii din Map1? serioswinking nu este niciun hacker... sa iti explic cum sta treaba! Deci acei "Hackeri" sunt niste boti pusi de GM ca sa nu mai fie lag pe mapa! Odata ce ei omoara animalele (mobi) nu o sa mai fie asa mult lagwinking Funda. mersi

| Mario00 explică:

Mp28evil28 ma refer de adunat itemele celor care le cad pe jos si au numele lor cum am vazut si prin map 1 si padure happy