| andrei5823 a întrebat:

Sall! Stie cineva de unde pot lua steam wallet hack fara parola si fara teste din alea tampite? Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Îmi pare rău că te dezamăgesc dar nu cred că există așa ceva. (mă refer să fie real și să funcționeze.). Nu cred că un site respectat precum steam ar putea fi spart de un progam banal, scris in visual basic și distribuit gratis pe internet... Chiar dacă exista un astfel de hack. Nu ar fi funcționat mai mult de 1 oră, tehnicieni ar depista problema și ar rezolvao imediat, iar conturile care au făcut acel "exploit" ar primi ban permanent.