| EoAndrei74 a întrebat:

Sall! Stiti jocul APB reloaded? Sa va zic ce problema am. Intru pe site, imi fac cont, il activez, il downloadez... fac tot ce trebuie si cand intru in joc bag mailu si parola si imi da o eroare ( ceva de genu verify your gamer id or password ). Ce pot sa fac? Am incercat de mai multe ori si zice la fel, am incercat si cu contul unui prieten si la fel. Funda + VOT

5 răspunsuri:
| alexdo97 a răspuns:

Iti da oroarea asta din cauza ca l-au bagat si pe steam. Asta a fost acum 2 luni. Daca nici acum nu-ti merge incearca sa il joci de pe steam. Tot free e. Funda?

| Dimitrix a răspuns:

Cred ca ai o problema cu jocul incearca sa-l reinstalezi sau (daca nu-l ai de la steam) incearca sa-l descarci de pe www.http://store.steampowered.com ( dar trebuie sa iti faaci cont pe steam)...

Sper ca te-am ajutat;)

| EoAndrei74 explică:

Nu merge nici cu steam nu merge cu nimic. ce areeee?

| Dobre_Andrei_1994 a răspuns:

Daca iti da o eroare insemna ca ori esti mai mic de 18 ani ori ai o problema la calculator

| Dobre_Andrei_1994 a răspuns:

Caut conturi apb peste 85 daca are cine va si va dau cont de metin 2 ro de 105 va dau cs online sa de download cont de aionde 94