| VortexUlt21 a întrebat:

Sall TP.Am auzit ca exista un hack de bani la jocul de pe facebook Marvel:Avangers Alliance.Eu am acest hack in pc dar cand il dezarhivez imi trebuie o parola pe care nu o stiu.Dau fundita si vot celui care imi da parola

Răspuns Câştigător
| doarintrebatima a răspuns:

Nu exista hack-uri pentru jocurile in browser am cautat si eu si nimci numai sa plattesti, tot ce vezi pe youtube sunt minciuni numai ca sa iti ia bani si tu sa ramai fara nimic! Funda?