| horysk8 a întrebat:

aceasta este o intrebare adresata celor care cunosc foarte bine minecraft.Deci este un mod in care daca apesi tasta g sau r si esti cu cursorul de la maus pe un obiect iti arata ce poti face cu acel obiect daca stiti cum se numeste acel mod scrieti aicia dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Valy800 a răspuns:

Ce versiune de mc ai ca la unele versiuni (de la 1.4.5 in sus ) nu s-a inventat

| horysk8 explică (pentru Valy800):

Buna am minecraft 1.5.1 si sa stii ca sa inventat eu aseara am gasit minecraft guide 1.5.1 si daca apas tasta G scriu jos numele obiectului si imi arata ce se poate face cu elwinking

| Valy800 a răspuns:

Eu n-am gasit asta ca si eu vreau sa m-il
instalez