| xNoNaMe a întrebat:

Acum 2 zile am downloadat jocul Bully Scholarship Edition...si din cand in cand ma da afara din el fara sa apara nici o eroare sau ceva ce pot face? Trebuie inlocuit crakul? Daca da dati-mi un link de unde pot lua crakul. Dau funda cine imi spune cum sa rezolv problema

1 răspuns:
| nsalion a răspuns:

In primul rand poti cauta pe net(google) download crack for Bully Scholarship Edition sau cauta cu click dreapta pe folderul de start game, trebuie sa-ti dea ceva de gen searh...(cred)