| lexualex11 a întrebat:

Sall tpu.Acum joc NosTale am ajuns la lv 18 si nu stiu cum se face misunea lv18 Time-Space no.1... cine stie primeste funda! repede pls

Răspuns Câştigător
| Kiddutzzu a răspuns:

Sal,si eu am avut aceeasi problema cu ts-ul. daca vr sa il faci va trebui sa iti faci cont si sa termini toate time-space-urile.la mine time space problema a fost acela din care trebuie sa culegi ciocanele. misiunea o primeai de la minerul mudog daca imi amintesc...sau poti face din nou acel time space cu contul tau dar sal termini.cred ca tu ai iesit din time space dupa ce ai facut rost de ciocane... Funda