| tznkurgn a întrebat:

Am Call of Duty Moedern Walfare 3 cine stie cum pot juca online ca in meniu imi arata o casuta cu multiplayer sa dau acolo? si daca dau imi trebuie cont? FUNDA

6 răspunsuri:
| mustafagamer a răspuns:

Ma este un fel de de program uitate pe youtube downloadezael si pune-l la tine eu am jucat mult MW3 este super joc

| mustafagamer a răspuns:

Asa apasa pe linkul esta si downloadeazel dupa asta pune-l in foldarul tau cod mw3 si iti apare o poza de elefant dai click si iti apare o sexy lady jos scrie singelplayer sau multiplayer apesi pe a doua si ( a doua in multi player and have fun http://www.mediafire.com/? b0kpacrvtlabikv

| tznkurgn explică (pentru mustafagamer):

Programul se numeste cumva TeknoMW3 2.7.0.1 NW+UPDATE 1.4.384 rar?

| tznkurgn explică (pentru mustafagamer):

Dar oricum nu imi mai trebuie ca m-am apucat de CS. laughing

| andrei5823 a răspuns:

Da, dai pe casuta de multiplayer si nu ai nevoie de cont decat pe steam