| geo986 a întrebat:

am cateva intrebari:
1)de ce nu-mi merge 4story eg adica se incarca 5% si apoi imi apare ceva cu bios: machine: pc: ce sa fac sa-mi mearga pentru ca acum o luna imi mergea.
2)niste jocuri gen metin2/4story dar nu wow, cabal sau rakion.
3)vreun hack ceva pentru metin2 sau cum dezactivez hackshield(si nu ceva de genul,, nu mai juca cu hack".
4)cum pot sa cresc mai reped in mt2 tot de level1(coif; pantofi si scut)+6 accesori(cercei; colier; bratara de lvl8 toate)+6 decapitare+6 la lvl 12

3 răspunsuri:
| geo986 explică:

Si mai am un blindaj+6 am uitat sa scriu

| DarkBogdan90 a răspuns:

1 4story descarca-l pe parti 2 infinity dekaron si cam atat stiu 3 hack nu am dar comanda de cold pot sa iit dau daca bagi idu meu boby_g99 4 pai daca joci privat poti sa cresti sper ca te-am ajutat FUNDA?

| Miche687 a răspuns:

Daca joci mt2 ro iti spun ca e o mare prostie! Joaca pe servere private cum ar fi: Hummer; Mania; Lunarius;...