| Tarchi a întrebat:

Am cs 1.6 si vreau sa trec pe modul OpenGL. cand dau apply ma scoate din joc si zice ca the specified video is not suported
the game will now run in software mode
Am instalat iarasi diverul la placa video dar tot asa...si am facut si windos-ul(Am xp)
Ce sa FAC?
Va rog ajutati-ma.Dau funda +vot

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Nu instala iarasi driverul ca o sa se intre in conflict cu ramasitele de la driverele precedente. Foloseste driver sweeper sa scapi complet de un driver si abia dupa aceea instalezi unul nou. Si sa te asiguri ca driverul este pentru windows xp si pentru acelasi model de placa vide.