| Donn4All a întrebat:

Am decarcat jocul test drive ultimade 2 si cand dau sa-i fac imaginea imi zice " This program requires Windows NT version 5.1 Service Pack 3 or later " si am configuratia pentru el
Ce pot sa-i fac sa mearga? tinand cont ca ma Windaws xp sp 3 ram 2 Gb Procesor 2.4 placa video 512 Mb?

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=24

vezi daca iti mai apare eroarea dupa ce instalezi updateul asta :)
bafta. :)