| adytzu222 a întrebat:

Am facut si eu un site de inregistrare pe metinu meu si nu-mi merge. Pls ziceti-mi ce sa-i fac puppy dog eyes
Dau 2 FUnde!

6 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Bun deci l-ai si hostat(pus pe net) siteul?

| adytzu222 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Nu am creat o pagina de inregistrare cu Xamp exact cum a facut ala in tutorial dar mie nu`mi merge

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru adytzu222):

Pai hostează-l dacă vrei sa poată intra lumea pe el...dar te costă bani...

| CristiOprea13 a răspuns:

Dami add la cristi_shmecheru2012@yahoo.com stiu dar e mult de lucru cam 15-30 min deci repede eu am avut serverele Metin2ZeNoN si Metin2Explosions

| CristiOprea13 a răspuns:

Frate asculta porneste homepageul apoi opreste firewallul de la winodws din Control Panel>>>Windows Firewall alegi Unabled Firewall sau daca ai internet la Setup>>>Network>>>Disable Filtering si alegi Until next restart