| Bogdanutz93 a întrebat:

Am gasit pe cineva care imi poate moda consola ps3 pentru suma de 150 lei.Credeti ca as gasi si mai ieftin sau cam asa sunt preturile peste tot (nu prea ma pricep la chestile astea de aia va intreb). Care dintre voi sia mai modato sau daca se ocupa cu asa ceva v-as ruga sa-mi spuneti si mie.MS anticipat

2 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Http://modare-console.blogspot.ro/2012_01_01_archive.html cel mai de treaba adycodlea, sau poti incerca si la donely.