| EmyKiss a întrebat:

SAll TPU, Am GTA San Andreas si am bagat un mod de zapada, imi arata strazile si pomii cu zapada pe ei :X dar mai vreau sa bag un mod care sa faca sa ninga si am gasit acel mod SnowFX dar nu imi merge, l-am descarcat de pe gtainside si l-am instalat dar dupa ce intru in joc si apas CTRL Si Num + nu incepe sa ninga, va rog ma ajutati?

Funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un mod care sa mearga pentru versiunea ta de joc San Andreeas. Asta e motivul pentru care nu-ti merge.