| Paraschivstefan10 a întrebat:

Am hostat un sv de cs 1.6 si mi l-a dat public... cum fac maaa sa il fac furien ca am incercat detoate si nu mrg! am schimbat server.cfg nu mrg! cum sa il fac! am server dala de furien dar nu mrg ipul de la hlds ci merge ala care mi l-a dat take host! Cum faccc?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pa-i descarca-ti mod furien si instaleaza-l. La fel este si cu astea zombi, deathrun, etc.

| Paraschivstefan10 explică (pentru Jipa95):

Am descarcat si nu imi arata

| pitbullbulterier a răspuns:

Ce trebuie sa faci este sa intri in gamecp sa dai un reinstall la sv si dupa din FTP iti pui un addons mod Furien.
Nu o sa iti faci sv de furien modificand server.cfg

| Paraschivstefan10 explică (pentru pitbullbulterier):

Unde e ftp ala? am dat reinstal la sv big grin