| robijam a întrebat:

Am inceput sa joc Fallout New Vegas si uneori nu se aude sunetul bine si se blocheaza ( merge omul singur doar intr-o directie ). I-am pus patch i dau prioritate mare in task manager si nu stiu ce sa mai fac.

PS: Am jucat si Fallout 3 si la acela nu am avut nici o problema de genul asta.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Deh, macar povestea bine pusa la punct... pacat ca trebuie' sa ti-o strice cu vreun crash.
P.S. Daca vrei poveste fara buguri si ti-a placut Heroes III, musai trebuie' sa joci King's Bounty.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Zi mersi ca la F3 nu ai avut probleme. Ambele jocuri, desi superbe (jucat, placut foarte mult amindoia), sint pline de buguri.

| robijam explică (pentru GabiDumitrescu):

Pacat ca sunt super dar vad ca cei de la Bethesda nu se prea sinchisesc sa scoata bugurile prin patchuri. Bine ca scot tone de Expansionuri din alea gen F3 Brotherhood of Steel sau mai stiu eu ce... In loc sa faca patchuri.
Da na. Banii, banii totimpul conduc. ( Asta cu banii am scos-o din aia a lor cu War, war never changes )

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru robijam):

Deh, macar povestea bine pusa la punct... pacat ca trebuie' sa ti-o strice cu vreun crash.
P.S. Daca vrei poveste fara buguri si ti-a placut Heroes III, musai trebuie' sa joci King's Bounty.