| Vasy0105 a întrebat:

am instalat next generation patch la fifa 2010, dar nu are tabela de marcaj, fanionul de la arbitrul de tusa se vede negru mingea jabulani nu o gasesc. ce e de facut?

2 răspunsuri:
| patrick2013 a răspuns:

Iei din nou fifa 2010 si faci din nou instalarea la next generation patch si iti garantez ca merge asa mi s-a intamplat si mie.te sall.

| Vasy0105 explică:

Te salut si eu am rezolvat de mult era de la placa video era de pe vremea lu' Pazvante Chioru laughing.