| SkuLLs123 a întrebat:

am nfs world si mise vede masina transparenta dc? astept raspuns
Funda!

1 răspuns:
| unleashed68 a răspuns:

Este din cauza placii tale video. Depinde, poate sa fie si un bug. Depinde care versiune ai descarcat-o, aia standard sau maximum. Incearca sa setezi jocul la detalii Maxime, restartezi, apoi la Minim. si faci o tura cu masinuta la minim. Daca si atunci iti face fite, incearca sa il reinstalezi, sau sa incerci versiunea 'standard'. Hope It Works big grin Fundoi? laughing