| ReadZore a întrebat:

Am o nelamurire si o mica frica... Nu inteleg care e procesul de BAN la LoL. Deci am inteles ca s-a luat si permanent insa nu stiu motivul si cat de des s-a intamplat asta.
Am luat cateva banuri vreo 5 sau 6 de cand am contul. Imi e frica sa nu iau vreun ban de 1 an sau permanent. Vreau sa stiu daca e adevarata faza ca daca iei odata ban dupa urmeaza 3 zile dupa 7 dupa 1 luna dupa 1 an si dupa permanent. Intreb asta pentru ca am luat de vreo 2 ori de 3 zile si de 2 ori de 7 deci nu prea cred ca e adevarat, eu cred ca se da destul de greu ban pe 1 an sau permanent. Vreau sa stiu cam care e faza si pe ce se da ban permanent sau 1 an si daca sunt expus la un risc mare.
PS : nu am lvl 20-20 si cv am 30 cu wins 600+ deci m luat 5-6 banuri nu in perioada tocmai scurta.

2 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Eu am luat ban 1 an apoi permanentlaughing

| ReadZore explică (pentru FlorinFindus):

Intrebarea a fost alta nu story-ul tau de o viatawinking