| Edy_9245 a întrebat:

am o placa ati radeon hd 3450, iar jocurile mi-se misca foarte greu chiar daca fac test pe systemrequirementslab.com si imi apar recomanded tot greu se misca am 1, 5 gb ram Intel pentium dual core 2.80 ghz care ar fi cauza?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu-i de mirare ca jocurile iti sacadeaza asa de mult, deoarece placa aceea video este foarte slaba. I-ati si tu o palcav ideo mai performanta, mai pune niste memorie ram, si ai sa vezi ca o sa mearga jocurile mai bine! happy

| VladyXR a răspuns:

Ai curatat calculatorul de praf, esti sigur ca partitia :C nu e plina?
Verifica in Task Manager daca folosesti multe resurse!