| ChipsWwe a întrebat:

AM o problema.Am descarcat Drakensang online si nu stiu cum sa intru nu-mi arata start pack sau cv de genu.Cum fac sa intru in el.Nu este instalat? sau ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| RobertAlexandru65 a răspuns:

Daca l-ai descarcat corect uita-te in control panel la programe. Daca nu apare acolo mai il mai iei odata si il instalezi. Daca il joci des alegi si optiunea create a desktop icon. Eu am jucat acest joc si a trebuit sa-l descarc fiindca online nu mai functiona. Bafta!