| Alexandru_Cirstoiu_1985 a întrebat:

Am o problema cand vreau sa deschid samp! imi da o eroare de genu Microsoft visual c++ run timee liberari nu stiu ce sa fac dati-mi niste sfaturi

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Creca nu mai merge Microsoft Visual C++ trebuie sa dezistalezi si sa instalezi altu.
Ti-am dat si linkul il descarci il instalezi si trebuie sa mearga.
PS:Acest Visual este 2010 daca acela este mai vechi cum ar fi (2003, 2002) exista riscul sa nu mearga la ala de 2010 si trebuie sa instalezi aceea versiune.Nu o sa apara nici un fel de eroare daca instalezi mai multe Visual C++.
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555