| Cosmin_Obretin_2000 a întrebat:

Sall TPU,am o problema cu Counter Strike, de ceva vreme mi-am luat counter Strike ...si atunci cand am vurt sa intru in el imi apare eroarea asta : https://imageshack.com/i/p4r1yCuUp
De la ce e?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

E de la cs, i-ati altul.

| Cosmin_Obretin_2000 explică (pentru Jipa95):

Stiu ca ar fi de la cs.dar eu le iau de pe niste site-uri si nu le instalez, sunt intr-o arhiva le dezarhivez si ma joc...dar sigur o sa imi iau alt cs. cand imi voi Face alt Cs pana atunci...mersi ca m-ai ajutat intr-un fell..iti dau Funda.

| Cosmin_Obretin_2000 explică (pentru Cosmin_Obretin_2000):

Dar nu o sa imi iau tot cs pe care le iau de pe site-urile care nu le stiu.o sa iau cs nVIDIA E6 sau versiunea.care nu stiu daca s-a lansat. Nvidia E7
si o sa il instalez daca imi fac pc-ul!