| bogdanburdea a întrebat:

SALL. TPU. Am o problema cu gta Bucuresti. mi-am instalat gta san andreas si dupa gta Bucuresti. problema este ca atunci cand intru joc 3-9 secunde si se blocheaza si ma scoate. ce sa fac. FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| DjGioka a răspuns:

Sterge ambele Gta-uri si reinstaleaza gta Bucuresti si faci asa cu ambele adica : vrei San Andreas > dezinstalezi Bucuresti! Daca vrei Bucuresti > dezinstalezi San Andreas! tongue FUNDAAAA tonguelaughing

| bogdanburdea explică (pentru DjGioka):

Nu pot pentru ca gta Bucuresti a inlocuit san andreas

| bogdanburdea explică:

Nu pot. gta Bucuresti e in folder cu gta san andreas adica la inlocuit