| OvvvYYYY a întrebat:

Am o problema cu jocul Aion..Deci cand intru in joc merge totul bine pana la logare....bag contul, parola..astept si dupa aia apare ceva de genu "Cannot connect the authorization server". dupa iese direct din joc. oare ce are l-am mai avut odata atunci a mers da dupa l-am dezinstalat si acum m-am gandit sa ma joc iar. Va ROG cine stie sa ma ajute dau FUNDITA+VOT! AJUTOR!

1 răspuns:
| 21BoBy21 a răspuns:

Inseamna ca serverul e autorizat (cu parola) nu sunt sigur nu am mai intalnit problema asta