| sk1NNNeT009 a întrebat:

Am o problema cu jocul Assasins Creed 3...cand il istalez imi apare o eroare de genul
Pbsvc Error
Failed to copy the file 'F:\Support\PunkBuster\pbsvc.exe' to 'C:\WINDOWS\system32\pbsvc.exe' (error 5: access is denied).
OS este xp daca ma poate ajuta cineva sa nu imi mai apara erroarea aceasta si sa ma pot juca si eu acest joc.DAU FUNDA....Mentionez ca am WINDOS Xp

1 răspuns:
| Trifan_Razvan-Teodor_1995 a răspuns:

Ai nevoie de minim Windows 7 pentru a rula jocul in parametri normali ( pentru a rula normal/corect ).