| Paul_Horatau_1995 a întrebat:

Am o problema cu Sa-Mp ieri mi-a mers perfect iar azi cand am intrat toate serverele erau inchise. Am crezut ca are ceva SaMp-ul, dupa aia l-am instalat din nou si tot asa imi spune si mie careva de ce imi tot arata asa?

Răspuns Câştigător
| RSfan a răspuns:

Incearca sa stergi jocul cu totu,adica GTA San Adreas, SA-MP si modurile, asigurate ca nu a mai ramas niciun fisier de la ele, apoi da restart la pc si bagale iar, asa am patit si eu cand mi-am pus s0bu,si la fel nu imi mergea in niciun fel

1 răspuns:
| Paul_Horatau_1995 explică:

Multumesc foarte mult!