| FanCS a întrebat:

Am o problema cu steamul. Vreau sa cumpar de pe market dar zice ca nu am cumparat nici un joc in ultimele 30 de zile, dar abia ieri mi-am cumparat cs:go.Cine stie ce pot face ca sa cumpar de pe market? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In caz ca nu te lasa atunci incearca sa cumperi direct din steam, daca tu te referi la market din steam si nu merge punete in contact cu administratorul sa iti rezolve problema.

| GaryOfLivia a răspuns:

Trebuie sa astepti 30 de zile dupa ce ai cumparat primul joc de pe steam