| DemonSoul a întrebat:

Am o problema! Dupa ce instalez jocul Nfs Pursuit si apas pe icoana sa ma joooc imi apare o chestie si imi da 2 variante! 1 Update si 2 Play game...am dat pe play game si imi cere serial number! si daca dau cancel nu se intampla nimic! trebuie sa bag un cod de ala si am bagat vreo 10 si nu s-a intamplat nimic! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Codul ala inseamna sa cumperi jocul! Aia e licenta de la joc si fara ea nu iti porneste. Foloseste un crack.

| DemonSoul explică:

Gata gata am facut imi merge...dar imi merge sacadat rau si am un calculator xp professional ( last xp) 2gb si 512 ram pe placa vide! de ce?

| DemonSoul explică:

Recommended System Requirements
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.8 GHz / AMD Phenom II X3 720 @ 2.8 GHz
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 8.3 Gb free
Video Memory: 1 Gb
Video Card: nVidia GeForce 9800 / ATI Radeon HD 4850
Sound Card: DirectX Compatible
Network: Broadband Internet Connection for Online Multiplayer
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive... uite cerintele jocului