| Deni123 a întrebat:

Am o problema..In GTA san andreas am ajuns la misiunea 28 aia in care trebuie sa omori un om si sa pozezi cadavrul, am trecut misiunea dar apoi am primit 2 telefoane unul de la Sweet si celalalt nu prea am fost atenta dar era vorba de o intalnire iar acum nu mai imi apare urmatoarea misiune.HELP URGENT! FUNDITA!

2 răspunsuri:
| asfhss a răspuns:

Poftim link sa te uiti http://www.youtube.com/watch?v=xPo8UmSxbiw

| Deni123 explică (pentru asfhss):

Dar mie harta aia de pe linkul asta nu imi este asa tot asa de mic este satul dar nu le am alea acolosad