| alinzz a întrebat:

Sall, TPU! Am o problema la Fifa 2008. Cand intru in joc, cand ajung la faza aceea in care trebuie sa imi apara dupa cateva secunde,, Press Any Key". Apas,, Enter" si imi iasa din joc, aparand eroarea aceea cu,, Don't Send". Spuneti-mi va rog, ce sa-i fac ca sa mearga. L-am luat mai demult si a mers. Dau fundita!

1 răspuns:
| silentgabyy a răspuns:

Este o problema de la pc...ori nu e instalat bine.sau nu e bun jocu de unde l-ai downloadattongue