| BattleFieldByWindows a întrebat:

Sall TPU, am o problema mare... asa ca trec direct la subiect tongue
Ma uitam pe google ( sa nu intrebi ce cautam ca nu mai stiu big grin ) si deodata nu mai imi merge tastatura imi zice ca nu recunoaste USBul crying m-am uitat pe TPU la intrebarile ( si raspunsurile ) altora si nu ma ajutatnici un raspuns crying... deci... ce sa fac?
Funda mare cat planeta big grin daca ma ajutati sa rezolv PROBLEMA... tongue
MS

2 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Incearca sa bagi tastatura in alt USB.

| Ionescu417 a răspuns:

Sall incearca sa scoti USB-ul si lasa-l scos cateva minute sau stergel cu geva poate are praf pe el si nu il recunoate bafta funda