| CoRrUpT3D a întrebat:

Am pes 2013 si cand termin un meci numai dupa ce termin meciul imi da o eroare si am incercat la amical,cl, competition si tot si dupa ce se termina meciul imi da o eroare si iese din joc.
PLZ HELP ME!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Banuiesc ca ai incercat o reinstalare nu?! Daca nu, incearca.
Ar fi bine daca poti pune o poza cu eroarea.
Din experienta mea cu erorile, in cele mai multe cazuri apare din cauza instalarii ne-corespunzatoare.

Bfta! revin-o cu un raspuns sau cu poza erorii. (si posteaza la categoria corespunzatoare tongue )