| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare. am bagat niste skinuri in cs. ele merg daca joc cu botzi dar cand intru pe un server nu imi arata skinurile bagate de mine ce trebuie sa fac ca skinurile sa imi mearga si pe anumite servere big grin?

1 răspuns:
| Stetco_Raul_1993 a răspuns:

Pai....depinde si cum le-ai bagat :) http://www.tutorialecstrike.com/skins.html Download de aici si bagale pe aste-a dar dupa ce le-ai bagat sterge copia aia cu w sau v ce e :) si baga asta noua :) ar trebui sa iti mearga