| anonim_4396 a întrebat:

SALL TPU! Am si eu o intrebare rolling on the floor : Pe metin2 la ninja ARC cum trebuie sa fie bonusate itm? (colier.scut,cercei,papuci,arma,armura,casca,baratara).A dica ce bns trebuie sa pun... Funda! happy

4 răspunsuri:
| Dudu521 a răspuns:

P.S metinul se numeste ENERGY happy

| MichaelJacksonDangerousFan a răspuns:

Acelasi lucru ca la ninja pumnal happy

| Dudu521 a răspuns (pentru MichaelJacksonDangerousFan):

Mda... mersi pentru nimic... rolling on the floor puteai si tu sa zici la fiecare itm ce trebuie dar, nu cred ca stiai. rolling on the floor

| Dudu521 a răspuns (pentru Dudu521):

P.S am uitat sa spun ca metinul se numeste Metin2 energy dar nu cred ca conteaza happy