| Aleexx1909 a întrebat:

am si eu o problema cand deschid cs-ul nu-mi apare new game, fiind server, quit etc.Va rog ajutati-ma am dat si reinstall si tot nu merge si am folosit toate cs-urile de pe site si tot nu merge

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Nu da reinstall ci, dezinstaleaza totul, apoi sterge manual ce fisiere au mai ramas in folderul cu cs si instaleaza-l intr-o locatie noua, daca a fost instalat in d:\counter-strike, pune-l si tu in d:\cs de exemplu