| Ghelutza_Ghelu_1990 a întrebat:

Sall TPU! Am si eu o problema de ceva timp caut niste jocuri MMORPG si nu gasessc am jucat metin 2, shaiya aion cabal si joc in momentu de fata league of legends... nu stiu daca e mmorpg da ma rog... Daci sa revenim, as vrea si eu niste recomandari de jocuri mmorpg care sa nu depaseasca1.5 GB. cine imi da joc fain primul fundita (ps ma uit pe youtube la trailer si la gameplay sa vad daca e fain) deci cel mai fain castiga. xD
Va roooooooog ajutati-ma, nu gasessc jocuri MMORPG pana in 1.5 gb sad

Răspuns Câştigător
| Collsimi a răspuns:

Lol e MOBA daca vrei poti incerca Allods online nu stiu cati GB are dar cred ca nu are multi.winking

1 răspuns:
| GaByScream a răspuns:

1.5 gb dimensiune? incearca wow (world of warcraft) e gen metin dar mult mai smecher dar e mare al dq laughing