| Mihaitsuu a întrebat:

Am si eu o problema legata de procesorul pc-ului: E de 2.80 Ghz dar nu stiu de ce, pc-ul meu il gaseste cu doar 1.61 Ghz. Nu e asezat bine in unitate?! Cum rezolv problema? FUNDA!

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Calculatorul are dreptate, si e asezat bine, altfel nu pornea pc-ul laughing.
Probabil ai AMD ceva 2800+ si tu crezi ca ai 2.80 ghz, dar numarul ala nu inseamna frecventa.

| Mihaitsuu explică:

Nu.pe bune e de 2.80.da nu stiu ce are.ca mil citea calumea inainte straight face