| stefyyy a întrebat:

.. am si eu o untrebare pentru voi! se poate sa joci jocuri cu cerinte mai mari pe un calculator mai prost! si daca se poate dati mi si mie u program dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| FOKA a răspuns:

Sall pai se poate da depinde de ce joc incearca asta si poate iti va merge http://game-booster.en.softonic.com/

3 răspunsuri:
| costynel23 a răspuns:

Incearca Game Booster. daca vrei il am eu cu tot cu crack. pentru ca nu se gaseste fullwinking costy_ronaldo23 contacteaza-ma

| costynel23 a răspuns:

Incerarca Game Booster... til dau eu daca vrei cautama pe id: costy_ronaldo23 salutwinking

| skzstyle a răspuns:

Din cate stiu eu nu happy doar sa ei joc cu cerinte mai mari dar sa il joci la low grafica si rezolutia dar sigur nu iti va placea