| Alexica2011 a întrebat:

am si eu un server cu 22 sloturi hostat la firma autorizata (Kog) pe care vreau sa il dau pe 3 euro pe cosmote dupa prima luna platiti hostu prin plata sms la firma nu la mine cine doreste add la id : alex.marinica@yahoo.com!

1 răspuns:
| AlexTPU13 a răspuns:

Ai făcut cea mai mare prostie din viaţa ta că ai hostat la KOG. Nu o să ai clienţi dacă nu îl hostezi la altă firmă mai bună.

Cum ar fi : www.TNI.ro / www.KRONG.ro / www.ZEROPING.com sau.ro.

Te sfătuiesc să schimbi hostul! Baftă cu vândutul.