| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Asus si la unele programe cand vreau sa le dezinstalez se blocheaza laptopul si trebuie sa ii dau restart. Dc imi face asa? Si la unele jocuri cand ies din ele se blocheaza ex: FEAR 3. Si la jocul The Forest intru in el dau play si imi apare loading si astept cat vr ca tot nu imi intra dc? DAU FUNDA!

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Cel mai bin instaleaza windowsul, e posibil sa ai visuri si astia sa iti cauzeze problema, sa iti blocheze laptopul.
Cat despre The forest, daca e piratat probabil aia e cauza, nu a fost facut cum trebuie si are eroriwinking