| DjD3liric a întrebat:

am un Nokia e71 de unde iau niste jocuri gameloft pentru el sau niste poze ff faine jocuri gen assasin cred asphalt plz fast

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Sall,poti sa iti downloadezi jocuri, videoclipuri, poze miscatoare etc dupa www.mobile9.com si www.umnet.com,la umnet poti sa iti cauti telefonul tau si o sa iti dea jocuri si altele speciale pentru. el.

| DjD3liric explică (pentru AntonyoBoss):

Eu am zis de la gameloft dar fara plata ca restul jocurilor sunt pff

| AntonyoBoss a răspuns (pentru DjD3liric):

Sunt si de la gameloft acolo dar trebuie sa cauti bine si sunt full