| anonim_4396 a întrebat:

am vrut sa intreb daca da cineva un cont de woozworld rich caci cam as dori pentru ca pe contul meu nu prea am noroc sa castig wooz in fiecare zi! stiti voi cui dau eu fundita!

3 răspunsuri:
| didiblack a răspuns:

Eu nu mi le vand :/ le pastrez si ma joc jocuri inventate de ceilalti woozens..in total din cati wooz am castigat in woozwolrd e 1700 wooz

| didiblack a răspuns:

Mai bine sterg intrebarea asta ca numai raspunsuri nefolositoare dau multi la intrebari de genu asta..adica eu cer una si primesc alta!

| maria121 a răspuns:

Si eu am cont pe woozworld si nu m-am rugat la nimeni sa-mi de un cont cand n-aveam nici macar un wooz, dar m-am jucat mult si acum am 890 wooz, dar am avut 1200, deci nu depinde pe nimeni, vindeti chesti cumparati altele si tot asa.