| RaulRaulutzulThau a întrebat:

Am Windws 7 si mi-am descarcat si eu GTA San Andreas Ultimate Editon 2013 si imi intra in joc dar din ce in ce se face imaginea mai urata si sta asa nu imi intra in joc oare de ce?
Dau Funda! Urgent!

2 răspunsuri:
| Anton_Seby_1992 a răspuns:

Pai poti sa dezinstalezi gta-ul acela, te pot ajuta cu un link daca doresti cu un gta bun, lasa-mi un mesaj, in principiu cauta alt gta sa. bafta!

| RaulRaulutzulThau explică (pentru Anton_Seby_1992):

Pai un alt prieten are si el GTA San Andreas Ultimate Edition 2013 si ii merge pe Windows 7 mie de ce nu imi merge?