| DaNuTzU2013 a întrebat:

as avea nevoie la ceva mai major.As avea nevoie de cineva care stie sa faca un stite gratis nu ma intereseaza daca e.tk sau alte domenii.Important e sa stie sa il faca si sa se priceapa un pic la design. dupa ce fac site-ul el da raspuns te-eam ajutat si ii dau funda.pentru detalii despre cum vreau sa fii site-ul dany_vlascenco@yahoo.es.
vorbim pe mass facem site-ul si gata. Funda!:
P.S: Stiu ca cer putin cam mult dar am nevoie eu sunt un amator in asta as putea sa fac si eu dar ar dura pentru ca am cautat mult si nu am gasit dacat un tutorial mai vechi si foarte greu.Deci va rog sa ma ajutati cat mai repede posibil.Multumesc pentru intelegere!

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa incerci sa-ti faci singur site-ul pe www.ucoz.ro - e extrem de usor de folosit chiar si de incepatori.