| iulius32 a întrebat:

As dori niste pluginuri la cs, modul deathrun o sa va explic:
1- un plugin de surf( sa faci mai bine surf sau ceva de genul)
2- un plugin care inlocuieste teroristul cand iese de pe server cu alt player, sa nu se dea rr. Am o intrebare am un server de dr facut de 5 zile, l-a hostat o comunitate, inainte era de zm dar nu era nimeni pe el si am vb eu cu Administratorul si am facut server, am acces ftp si bag un admin in users.ini cu server pornit in cat timp devine admin/ sau devine?
inca o intrebare cum schimb numele la server cand zice: X va fi urmatorul terrorist, am schimbat din server.cfg dar nu merge.
Va rog sa ma ajutati!

Va astept pe Dr.Distruction-zone.com Server nou, cautam admimi!
Forum: www.distruction-zone.com

1 răspuns:
| AndreyMihai16 a răspuns:

Mai bine il descarci de aici: http://resursecs.com/server-complet-deathrun.html si il modifici cum vrei tu dupa aia.